Listopad 2016

Zavíráme :-///

Pro všechny štamgasty a fanoušky hostince U Jindřicha máme smutnou zprávu. Z důvodu několika skutečností, jsme se rozhodli hostinec U Jindřicha uzavřít a to nejpozději v půlce února 2017. Od této chvíle hledáme nového nájemce, který do toho půjde s nadšením, energií a dá hospodě v Lukavci novou duši.
Bohužel já už jsem z této aktivity úplně vyčerpaný. Jsem plný nechuti vůbec hospodu otevřít, natož ji někam směřovat.
Za 6 let, co jsme hospodu vedli po našem zesnulém a milovaném otci, jsme dělali vše proto, aby hospoda dále fungovala a žila svůj sen. Bohužel i přes investice a čas, který jsme hospodě obětovali, už nenacházíme motivaci pokračovat.
Moc rádi bychom poděkovali celé naši rodině, babičce a dědovi a celé rodině Ostřanských. Velký respekt vám. Nemůžu ani opomenout moje zlatíčko Terezku, která mi pomáhala snad s každou akcí, kterou jsme organizovali. Moc děkujeme MKCF za to, že podporuje neotřelé akce v Lukavci. Děkujeme také štamgastům, kteří s námi zůstali. Děkujeme všem spolkům, které s námi spolupracovali. Děkujeme pivovaru Nošovice za jejich nemalou podporu. Děkujeme Martinu Holainovi, který i když nemusel, udělal pro hospodu hodně. Děkujeme všem návštěvníkům akcí, že jsme měli vaši důvěru. Děkujeme všem, kteří v hospodě obsluhovali. Děkujeme všem, kdo finančně nebo materiálně podpořili akce, které jsme organizovali.
Za těch 6 let jsme zorganizovali přes 150 akcí, koncertů, divadel, plesů, zábav, sportovních aktivit, párty a přednášek. Bylo toho hodně a děkujeme a ještě jednou za vaši podporu!!
Máme ještě domluvené nějaké akce. Takže, kdo se s námi chcete rozloučit, máte možnost nás vidět. Kalendář akcí zde:
http://www.u-jindricha.cz/poradane-akce/
Děkujeme! Honza, Jindra a Ivana.

(Zdroj: http://www.u-jindricha.cz/zavirame/ )

V neděli 13. listopadu 2016 v 17:00 se v Hostinci U Jindřicha konala již třetí přednáška z historie Lukavce na téma: „Lukavec na starých mapách a obrázcích“. Zúčastnilo se jí cca 40 lidí. Prezentace přednášky s příslušnými odkazy na mapy k domácímu bádání bude zveřejněna v nejbližších dnech.

plakat_112016

12. listopadu 2016 začalo sněžit tak, že se sníh trošku držel.

Divadelní komedie – „Přes přísný zákaz dotýká se sněhu“ sobota 5. listopadu 2016, 19:00, Hostinec U Jindřicha, Lukavec

snih-plakat-lukavec2

V prvních dnech listopadu 2016 začalo poprvé mrznout cca – 3 st.

 

Šikulky s Dankou – výroba šperků a drátování přihlášky podávejte do 8. listopadu 2016 v obchodě u paní Hegerové